Těhotenské rifle

Těhotenské rifle XXL

Pokud máte rády bederky, tak tohle jsou ideální džíny pro Vás! Jsou velmi pohodlné, ušité z kvalitní měkké a elastické džínoviny, lehce se přizpůsobí měnící se postavě. Dají se regulovat pomocí gumy, která je schovaná v pase. Díky tomu, že kalhoty nejsou typické těhotenské kalhoty, můžete je nosit i po tomto krásném období.

Těhotenské rifle Vogue jeans SALE! t140
Těhotenské džíny v barvě velmi tmavě-modré džínoviny. Lehce zúžené nohavice, ze zadní strany kapsy s ozdobným nýtem. Díky poutkům je možno používat opasek. V pase jsou zakončené bavlněným těhotenským pásem. POZOR! Střihy jsou lehce rozšířené, jestli váháte mezi dvěma velikostmi, určitě si vyberte menší.

Těhotenské kalhoty Bravo shorts t137
Těhotenské kraťasy s délkou nad kolena zakončené manžetami. V pase je bavlněný těhotenský stahovací pás. Díky pásku, který se zapíná na knoflíky, kraťasy vypadají jako bederky. Perfektně vypadají s barevnými punčocháči.

Těhotenské kalhoty Slim pants t162
Úzké, ženské, velice zajímavé kalhoty typu “roury”. Pohodlné, ušité z elastického materiálu. Na přední straně dvě zapuštěné kapsy. Na zadní straně dvě imitace kapes. Model doplňují svislá prošití, která opticky zúžují nohy. Kalhoty jsou dostupné ve dvou délkách: regulérní (83cm) a 7/8.

·    Těhotenské kalhoty Smart trousers t163
Elegantní kalhoty s puky a nohavicemi o délce 7/8 zakončené manžetou. Díky nabírání získávají nejmódnější vzhled a dávají dodatkový prostor v okolí beder. Na přední straně dvě klasické zapuštěné kapsy, na zadní straně imitace kapes. Ušité z měkké, elastické tkaniny, v pase zakončené bavlněným těhotenským stahovacím pásem.

Těhotenské kalhoty Tricky pants t161
Univerzální těhotenské kalhoty s možností vytvoření modelu “pumpy” pomocí regulovatelného pásku ve spodní části nohavic. Na přední straně dvě nabírané kapsy. Na zadní straně dvě prošívané kapsy originálními nitkami. V pase jsou kalhoty zakončené bavlněným těhotenským stahovacím pásem. Elastický materiál garantuje pohodlné nošení.

Těhotenské kalhoty Urban trousers t169
Univerzální kalhoty ideální na různé příležitosti. Díky poutkům získávají dodatečnou regulaci a vzhled bederek. Z přední strany dvě našívané kapsy, ze zadní strany dvě zajímavé kapsy se záložkami. V pase jsou kalhoty zakončeny těhotenským stahovacím pásem.

Těhotenské rifle Skinny jeans – t159
Supermoderní přiléhavé džíny ve stylu “roury”. Ušity z měkké džínoviny zajišťující pohodlné nošení. Rockový charakter jim dodávají zipy na spodní straně nohavic. V pase je bavlněný stahovací těhotenský pás. Díky poutkům je možno používat opasek.

Těhotenské rifle Slim jeans – t127
Super moderní kalhoty s úzkými nohavice jsou ušity z měkké, lehce elastické džínoviny. Na přední i zadní straně jsou dvě kapsy. Díky poutkům můžete používat opasek.